MİSYON & VİZYON

İZELMAN A.Ş. müşteri memnuniyetine dayalı çalışma anlayışını, kaliteli hizmet ve bilgi paylaşımı ile bütünleştirerek, kalite yaklaşımını benimsemiş çalışanlarıyla uzun soluklu çözümler üreterek çağın gereklerine uygun hizmet vermektedir. Kurumsallaşmış bilgi ve ciddiyetle, ortak hedeflere sahip ekibin başarıyı sürekli kılacağı bilinciyle; sorumluluk, kaynağında kontrol, hizmetin her aşamasında kaliteyi göz önünde tutarak, rekabetin ve değer yaratmanın ön koşulu bilgiyi yöneterek, internet ve diğer teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilecek hız ve esneklikle müşterilerin beklentilerinin karşılanmasında zaman, kalite ve maliyet parametrelerini birlikte ele almak amacını taşımaktadır.

Misyonumuz; Ölçülebilen hizmet kriterleri, yaygın hizmet ağıyla, üst düzeyde etkin ve verimli hizmetler sunarak İzmirlilerin sürekli memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyonumuz; İnsana, çevreye ve topluma saygılı, sürekli gelişim, yenilikçilik ve verimlilik anlayışıyla teknolojik olanakları müşterilerinin ve toplumun yararına sunmayı amaç edinerek, ortak sorumluluk biliciyle tüm müşteri ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamaktır.