HABERLER
GELECEĞİN YAZARINA İZELMAN`DAN DESTEK
GELECEĞİN YAZARINA İZELMAN`DAN DESTEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden İZELMAN A.Ş. İzmir`in Beydağ İlçesi Yeşiltepe Köyündeki İsmail Bayraktar`ın yüzünü güldürdü.
Eğitime verdiği önemi her fırsatta gündeme getiren ve fırsat buldukça çocukları mutlu etmeyi görev edinen İZELMAN A.Ş, geçtiğimiz günlerde Balıkesir`in Balya ilçesinde bulunan Koyuneri köyündeki anaokulu öğrencileri için eğitim setleri ve oyuncaklar gönderirken, bu kez de İzmir Beydağ`ın Yeşiltepe köyünde yaşayan İsmail Bayraktar`ı mutlu etti.
İZFAŞ tarafından gerçekleştirilecek 82. İzmir Enternasyonal Fuarı etkinlikleri kapsamında, İzmir Fuarı`nı çocuklarla buluşturmak amacıyla düzenlenen ``Benim Fuarım, Benim Masalım, Benim Fuarım, Benim Öyküm`` konulu öykü ve masal yarışmasında bu güne kadar hiç görmediği İzmir Fuarını yazarak birinci olan İsmail Bayraktar`ı Köyünde ziyaret eden İZELMAN yetkilileri, İZELMAN Genel Müdür Hüseyin KIRMIZI`nın İsmail için yazdığı mektupla birlikte İsmail`in hikayelerini daha rahat yazabilmesi için ona bir çalışma masası ve gelecekteki eğitim yaşamına yardımcı olabilmesi için eğitim materyalleri ile hikaye kitapları hediye ettiler.
Gönderdiği mektupta, bu güne kadar hiç görmediği İzmir Fuarını yazan İsmail`den çok etkilendiğini dile getiren İZELMAN Genel Müdürü Hüseyin KIRMIZI, okuyan ve yazan insanların düşüncelerini ve yeteneklerini daha iyi ifade edebildiklerini belirterek, en önemlisin de çok okuyan insanın kendisine ve çevresine karşı duyarlı bir birey olduğunu söyledi.