HABERLER
İZELMAN`DA 23 NİSAN COŞKUSU
İZELMAN`DA 23 NİSAN COŞKUSU

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren İZELMAN Anaokulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı`nı birbirinden renkli gösterilerle kutladı.
İzmir Büyükşehir Belediyesi`ne bağlı İZELMAN Anaokullarında eğitim gören minik öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları gösterilerle gönülleri fethetti.
İsmet İnönü Sanat Merkezi`nde gerçekleştirilen kutlamada, Balçova, Evka 4 Evka 2, Gaziemir, Gürçeşme, Girne ve Güzelyalı anaokullarının hazırladığı etkinlikte ``Güneşin adı Mustafa Kemal`` isimli tiyatral drama izleyicilerin duygulu anlar yaşamasına sebep oldu.
Bale, modern dans ve halk oyunları gösterilerinden oluşan program büyük beğeni toplarken, minik öğrencilerin aylarca süren çalışmalarını sahnede sergilemeleri ise salonu dolduran velilere unutamayacakları bir mutluluk yaşattı.
Anaokulu öğrencilerinin sunduğu programın açılış bölümünde konuşan İzelman Genel Müdürü Hüseyin Kırmızı tüm anne babaların çocuklara yaşanabilir bir ülke bırakmanın sorumluluğunu hissetmeleri gerektiğini belirterek, dünyada yaşanan savaşlara ve açlıkla mücadele eden çocuklara dikkat çekti.
Mutlu bir dünyanın ancak mutlu çocuklarla şekillenebileceğini söyleyen Kırmızı sözlerini büyük usta Nazım Hikmetin Çocuklar öldürülmesin, şeker de yiyebilsinler dizeleri ile noktaladı.