PARK ET, RİNG İLE DEVAM ET
  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir genelinde otopark işletmeciliğini üstlenen İZELMAN, 15 Şubat 2016 tarihi itibarı ile“ Alsancak Kapalı Otoparkları Servis Sistemi”yle, Kahramanlar Otoparkı`nı merkez alarak Alsancak`taki 4 kapalı otoparkı birbirine bağlayan ücretsiz ring seferlerine başlamıştır.
Yol kenarlarına park etmiş özel araçları otoparklara çekmeyi amaçlayan ring sistemi; Kahramanlar Kapalı Otoparkı, Kültürpark Yeraltı Otoparkı, Alsancak Atatürk Spor Salonu Otoparkı ve Alsancak Tam Otomatik Katlı Otoparkı`nı kapsamakta olup, bu otoparklara aracını bırakan herkes, ücretsiz servislerden yararlanabilmektedir. 
Uygulama özel tasarımlı 4 adet servis aracıyla başlanılmıştır. Servisler 07.00-23.00 saatleri arasında hafta içi ve Cumartesi günleri 10 dakika, Pazar günleri ise 30 dakika, Genel ve Resmi tatil günleri ise 20 dakika arayla sefer yapmakta ve Kahramanlar Katlı Otopark`ında başlayan ring seferleri yine aynı noktada son bulmaktadır.
Binişler sırasında abonelik kartı veya günlük otopark fişinin gösterilmesinin yeterli olacağı ringlerde, Kahramanlar Katlı Otopark`ından hareket edecek ücretsiz servisler, Akıncılar Caddesi`nden 1395 Sokak`a bağlanıp Dr. Mustafa Enver Bey Caddesi`ni geçerek Kültürpark Yeraltı Otoparkı`na uğrayacak. Buradan Şair Eşref Bulvarı`na çıkan servisler sırasıyla Lozan Meydanı, Vasıf Çınar Bulvarı ve Cumhuriyet Bulvarı`nı takip ederek ulaştığı Gündoğdu Meydanı`ndan dönerek Plevne Bulvarı`na çıkmaktadır. Buradan da Talatpaşa Caddesi`ne bağlanan servisler, Talatpaşa Bulvarından ilerleyerek, Vahap Özaltay Meydanından Ziya Gökalp Bulvarına dönmekte ve buradan da Ali Çetinkaya bulvarından 1420 sokağa dönen servis, başlangıç noktası olan Kahramanlar Katlı Otoparkında ringi tamamlamaktadır.